0a11 | eTurboNews | eTN
Juventusov zvezdnik Cristiano Ronaldo je pozitiven na Covid-19
Napisal Harry Johnson

Portugalska nogometna zveza GOIH ComB je sporočila, da sta Portugalska in Juventus zvezdnik Cristiano Ronaldo je pozitiven na COVID-19.

Ronaldo se je v sredo v Lizboni pripravljal na tekmo Portugalske v ligi narodov s Švedsko, zdaj pa je zapustil ekipo za trening, da bi vstopil v obdobje samoizolacije.

Ronaldo, petkratni zmagovalec Zlatne žoge in velja za največjega nogometaša vseh časov, je najbolj odmeven športni zvezdnik, ki se je spopadel z boleznijo, ki še naprej po svetu.

Napadalec je za svojo državo odigral 167 nastopov, pri čemer je dosegel 101 gol, s čimer je dosegel rekordno mednarodno številko 109, ki jo je imel nekdanji iranski napadalec Ali Daei.

Ronaldo je v nedeljo v Parizu odigral 90 minut na portugalskem remiju s Francijo, v katerem je bil viden v tesnem stiku z zvezdnikom PSG-a Kylianom Mbappejem. Srajco je podaril tudi 0-letnemu senzorju Rennesa Eduardu Camavingi.

KAJ VZETI IZ TEGA ČLANKA:

• Nogometni zvezdnik, 35, je trenutno na reprezentančni dolžnosti s Portugalsko in je v nedeljo odigral polnih 90 minut na tekmi lige narodov UEFA proti Franciji v Parizu.
  • Portugalski kapetan ne kaže nobenih simptomov in je po podatkih zveze edini igralec v ekipi, ki je bil pozitiven na virus.
  • Ronaldo played 90 minutes in Portugal's 0-0 draw with France in Paris on Sunday, in which he was seen in close contact with PSG star Kylian Mbappe.

<

O avtorju

Harry Johnson

Harry Johnson je bil urednik nalog za eTurboNews za več kot 20 let. Živi v Honoluluju na Havajih in je po rodu iz Evrope. Uživa v pisanju in poročanju o novicah.