Airlines Letališče Letalstvo Zadnje novice o potovanjih Poslovno potovanje Kanada Novice ljudje Turizem Prevoz Potovalne novice

Chorus Aviation Inc. izvoli nov upravni odbor

Chorus Aviation Inc. izvoli nov upravni odbor
Chorus Aviation Inc. izvoli nov upravni odbor
Napisal Harry Johnson

Chorus Aviation Inc. objavlja rezultate glasovanja o volitvah direktorjev na virtualni letni skupščini delničarjev 27. junija 2022.

Skupno število delnic, ki so jih na skupščini zastopali virtualno in pooblaščenci delničarji, je bilo 76,678,672 in je predstavljalo 37.76 % izdanih in uveljavljajočih se delnic Chorusa z glasovalno pravico.

Imetniki potrebnega števila delnic so glasovali za vsa področja poslovanja.

Chorusov pooblaščenec je predlagal 10 kandidatov upravnemu odboru.

Podrobni izidi glasovanja za izvolitev direktorjev so navedeni spodaj.

WTM London 2022 bo potekal od 7. do 9. novembra 2022. Registriraj se zdaj!

nominiranecGlasuje za% ZaZadržani glasoviZadržano
Karen Cramm76,020,31099.10%688,9620.90%
Gail Hamilton76,199,70299.38%478,9700.62%
R Stephen Hannahs76,174,89299.34%503,7800.66%
Alan Jenkins76,148,76499.31%529,9080.69%
Amos Kazzaz76,207,39899.39%471,2740.61%
David Levenson76,235,51299.42%443,1600.58%
Marie-Lucie Morin68,038,04588.74%8,636,43011.26%
Joseph D. Randell76,257,57099.45%421,1020.55%
Paul Rivett75,968,96399.09%697,9370.91%
Frank Yu76,233,03399.42%445,6390.58%

Chorus s sedežem v Halifaxu, Nova Škotska, je integriran ponudnik regionalnih letalskih rešitev, vključno s storitvami upravljanja premoženja.

Njene glavne hčerinske družbe so: Falko Regional Aircraft, največji svetovni najemodajalec letal in upravljavec premoženja, osredotočen izključno na segment regionalnega lizinga letal; Jazz letalstvo, edini ponudnik regionalnih letalskih storitev za Air Canada; in Voyageur Aviation, ponudnik specializiranih letalskih čarter, modifikacij letal in storitev oskrbe z deli za regionalne letalske stranke po vsem svetu.

Chorusove hčerinske družbe skupaj zagotavljajo podporne storitve, ki zajemajo vse faze življenjskega cikla regionalnega letala, vključno z nakupom in zakupom letal; obnova, inženiring, modifikacija, preoblikovanje in prehod letal; pogodbeno letenje; vzdrževanje letal in komponent, razstavljanje in oskrba z deli.

Sorodne novice

O avtorju

Harry Johnson

Harry Johnson je bil urednik nalog za eTurboNews za več kot 20 let. Živi v Honoluluju na Havajih in je po rodu iz Evrope. Uživa v pisanju in poročanju o novicah.

Prijavi se
Obvestite
gost
0 Komentarji
Vgrajene povratne informacije
Oglejte si vse komentarje
0
Prosim, prosim, komentirajte.x
Delite z ...